143 | ZOJA
COUFAL Ondřej (1979)
- starting price: 5 000 CZK
- hammer price: 5 000 CZK
- March (3-rd, 5 pm) Live Stream Fine Art Auction
Olej na kartonu, 32,5 x 22,5 cm, datace 2002, signováno vlevo dole O Coufal 2002.